• Europejski Dzień Języków Obcych

     • W dniach 25-26 września w naszej szkole odbyły się obchody Europejskiego Dnia Języków Obcych. Świętowanie rozpoczęliśmykonkursem piosenki anglojęzycznej. Nasi szkolni artyści brawurowo wykonali największe przeboje światowych gwiazd muzyki, a szkolna publiczność nagrodziła każdy występ gromkimi brawami.

      Konkurs na plakat prezentujący ciekawostki i nieznane fakty o wybranym kraju świata cieszył się również ogromną popularnością, a wykonane przez uczniów plakaty zachwycały treścią i formą wykonania.

      Uczennice z klasy 3 LTF zaprezentowały koszulki z własnoręcznie wykonanymi napisami zawierającymi sentencje i slogany w różnych językach świata, a uczniowie klasy 4 PTM przygotowali typowe desery z wybranego przez siebie kraju.

      Szkolne uroczystości zakończył quiz sprawdzający wiedzę z zakresu kultury, sztuki, geografii i muzyki różnych krajów świata.

       

      Dziękujemy za wspólną zabawę i zapraszamy za rok!

    • Próbny alarm przeciwpożarowy w szkole.
     • Próbny alarm przeciwpożarowy w szkole.

     • W dniu 25.09.2023r. o godz. 12.30 został przeprowadzony próbny alarm przeciwpożarowy dla uczniów i pracowników Zespołu Szkół CKR w Żarnowcu. Uczniowie oraz pracownicy szkoły ewakuowali się na parking przy ul. Cmentarnej. Ewakuacja osób znajdujących się w budynku szkoły została sprawnie przeprowadzona ,działanie środków alarmowania na wypadek pożaru lub innego miejscowego zagrożenia okazał się skuteczny.

      Po zakończonej ewakuacji uczniowie bezpiecznie zostali odprowadzeni do klas.

     • AGRO SHOW 2023

     • 22 września 2023 rok uczniowie z Zespołu Szkół Centrum Kształcenia Rolniczego w Żarnowcu wraz z opiekunami: panią Agnieszką Hajdugą, panem Arturem Ściańskim i panem Robertem Florkiem uczestniczyli      w międzynarodowej wystawie rolniczej AGRO SHOW w Bednarach koło Poznania. Jest to jedna z największych plenerowych wystaw rolniczych na świecie, na której można zobaczyć zaawansowane technologie, najnowocześniejsze maszyny i urządzenia rolnicze. Na jednym ze stoisk można było obejrzeć siewnik marki Maschio Gaspardo, będący własnością naszej szkoły.

     • Eliminacje do Mistrzostw Polski w przeciąganiu liny

     • 22 września w Zespole Szkól CKR w Sędziejowicach zostały rozegrane Eliminacje do Mistrzostw Polski w przeciąganiu liny przeprowadzone pod patronatem Ministerstwa Rolnictwa i Rozwoju Wsi. Uczniowie naszej szkoły pokonując inne drużyny przeszli do kolejnego etapu, który odbędzie się 7 października w Zespole Szkół CKR w Sokołowie Podlaskim.

      GRATULUJEMY !!!!

      Trzymamy kciuki i czekamy na wiecęj...;) 

     • Rozpoczęcie roku szkolnego 23023/2024

     • 04.09.2023. Dzisiaj w naszej szkole odbyło się uroczyste rozpoczęcie roku szkolnego 2023/2024. Tradycyjnie uroczystość rozpoczęła Msza Święta w żarnowieckim kościele. Następnie na hali sportowej Pani Dyrektor przywitała wszystkich zgromadzonych: gości, pracowników szkoły i oczywiście uczniów a następnie uroczyście otworzyła Nowy Rok Szkolny. Była to także okazja do podziękowań za długoletnią pracę i pożegnania odchodzącej na emeryturę Panią Beatę Karbownik. Przed rozejściem się do klas uczniowie wysłuchali wykładu na temat kolejnej rocznicy wybuchu II Wojny Światowej a następnie obejrzeli prezentację związaną z tym wydarzeniem.

    • Nagłówek

    • Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipisicing elit. Sint, adipisci, quibusdam, ad ab quisquam esse aspernatur exercitationem aliquam at fugit omnis vitae recusandae eveniet.

     Inventore, aliquam sequi nisi velit magnam accusamus reprehenderit nemo necessitatibus doloribus molestiae fugit repellat repudiandae dolor. Incidunt, nulla quidem illo suscipit nihil!Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipisicing elit.